DOC/САДОК: ЕКОЛОГІЯ МІСТА ТА ВЛАСНИЙ ДОСВІД

Вже другий рік поспіль “Дитячі географії” проводять заняття в рамках освітньо-розважального простору DOC/САДОК на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

Простір дозволяє батькам залишити дитину під наглядом на час перегляду кіно. Для дітей у програмі простору сплановано безліч освітніх та розважальних подій, цікавих зустрічей, практичних занять, що дозволяють дітям дослідити різні аспекти теми фестивалю. Цього року фокус фестивалю – проблеми оточуючого середовища й вплив людини на нього. “Дитячі географії” зупиняться на темі розумних будинків та еко-поселень, феномену взаємодії людини та природи з метою забезпечення комфортного та осмисленого існування з думкою про оточуючий світ.

Також, відбудеться дослідження теми взаємодії з оточуючим середовищем через практику документального театру. Документальний театр – це не змагання у вправності акторської гри; це можливість вільно говорити про власний досвід. Особисті історії дітей-учасників через театральну гру й імпровізацію набувають більш широкого, суспільного звучання. Гра, театральна імпровізація також сприяє кращому розумінню себе, дає можливість поглянути на минуле й теперішнє з іншого ракурсу. На майстерні ми працюватимемо з автобіографічними історіями, осмислимо екологічні проблеми театральними методами, дослідимо простори Києва й змайструємо з зібраного матеріалу етюди до документальної вистави. Режисеркою театральної студії є Єлизавета Олійник.

Розклад DOC/САДОК на сайті фестивалю: http://docudays.org.ua/kids/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *