Інклюзивна лабораторія

Інклюзивна лабораторія – це напрям організації ГО “Кульутрні географії”, який передбачає навчання і взаємодію людей, дотичних до сфери культури та мистецтва, з інвалідністю та без, представниць/ків різних гендерів, національностей, соціальних груп, які прагнуть, щоб при створенні сучасного українського культурного продукту були враховані потреби кожної та кожного.

В даний момент в рамках напрямку “Інклюзвина лабораторія” заплановано реалізацію проекту “Дотик на пам’ять” спільно з Національним музеєм Голодомору-геноциду за підтримки Українського культурного фонду та розробку інклюзивного кураторського проекту на базі експозиції Національного художнього музею України.

Інклюзивний EDU CAMP

Метою Інклюзивного EDU CAMP є вирішення питання доступу людей з інвалідністю до культурних просторів через надання можливості працівникам/цям культурного сектору розширити свій досвід та інструменти для роботи з інклюзивністю в мистецтві.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Інклюзивна фотолабораторія

Інклюзивна фотолабораторія – програма, направлена на вироблення мистецького інструменту для розвитку, навчання і комунікації людей, які мають будь-які порушення зору і людей без порушень зору. Створюючи фотографії у парах зі зрячими фотографками і фотографами, учасниці і учасники проекту вчаться використовувати невізуальні медіа для розуміння візуальної мови, а також навчають оточуючих розуміти специфіку власного сприйняття.

Перший набір програми реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.