![](https://culturalgeographies.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/q91_crop.jpg)
Має диплом бакалавра з філософії (НаУКМА), отримує магістерський ступінь у Німеччині. Розробляла та проводила дитячі освітні заходи “Позняки. Мапа спільного” в рамках проекту “Канікули на районі” CSM/Фундації Центр Сучасного Мистецтва та “Відкрий Бучу!” в рамках участі в програмі неформальної громадської освіти “Майстерня громадської активності”. Брала участь у дослідницькому практикумі “Портрет Позняків” (CSM, Київ), тренінгу “Art as Civic Action” (Citizens of Europe e.V., Берлін), хакатоні міських ініціатив “Збери місто” (Славутич).