МРІЙ. ГРАЙ. ДІЙ

Проект Мрій. Грай. Дій ініційовано та реалізовано у співпраці з організаціями Культурний ді@лог та Urban куратори у період березень-вересень 2016 року в Києві та Кременчузі, за підтримки конкурсу малих грантів від CANactions таWNISEF.

Ідея проекту полягає у популяризації практики залучення дітей до планування подвір’я своєї школи, використовуючи комп’ютерну гру Minecraft. Для участі у проекті було обрано дві школи – Ліцей №4 у м.Кременчук та гімназія №172 “Нивки”.

Під час проекту у кожній школі були проведені заняття з аналізу простору шкільного двору та створення рекомендації та бачення учнями свого школього подвір’я. Професійний медіа-освітянин Андреас Гоштальт з м.Оран’єнбаум, Німеччина за підтримки Microsoft Україна допоміг учасникам відтворити свої проекти оновлення шкільних дворів у комп’ютерній грі Minecraft, яка широко використовується в багатьох країнах в освітніх та учасницьких архітектурних практиках. Професійні архітектори допомогали інтерпритувати дитячі мрії у реальні проекти. Проект з популяризації застосування ігрових методик та проектної роботи в освіті може бути продовжений за запитом від шкіл, громадських організацій та державних установ України.

Сторінка проекту на facebook.

Направлення

Дитячі географії

Дата публікації

11.06.2016