Школа Креативного Протесту

Школа Креативного Протесту – це міжнародна освітня програма, яка зосереджена на мистецтві як інструменті доступу до прав, автономії та участі підлітків як повноцінних громадян та осіб, які приймають рішення в постсоціалістичних та постімперських містах. Програма пропонує серію семінарів-практикумів (як у цифровому, так і у фізичному просторі), під час яких учасники і учасниці вивчатимуть та будуть практикувати різні формати мистецтва участі, працюючи в міжнародних спільних групах з учасниками і учасницями з України, Грузії та Німеччини. Учасники і учасниці створять власний мистецький твір у вибраній формі (відео, текст, фотографї, мапи, аудіозаписи, малюнки, інсталяції, тощо), який буде представлений наприкінці проєкту в цифровому і/або офлайн режимі.

Проєкт тривав із 9 серпня по 8 листопада 2021 року. Програма включала онлайнові міжнародні зустрічі та семінари, а також офлайн заняття.

Запрошуємо на виставку робіт учасни_ць Школи креативного протесту в галереї «Хлєбзавод». Виставка розпочнеться 28 листопада. Подія у Facebook

Організатори: громадська організація Cultural Geographies (Культурні географії, Україна), Kulturschafft e. V. (Берлін, Німеччина) та Untitled Gallery Tbilisi (Тбілісі, Грузія).

Проект фінансується в рамках грантової програми “MEET UP! Молодь заради партнерства” Фонду пам’яті, відповідальності та майбутнього (EVZ) та Федерального офісу закордонних справ Німеччини.

Направлення

Культурні Географії

Дата публікації

21.10.2021