зін «(не)справжня робота»

 

Мистецьке видання про прекарність культурної праці

Як художниці і кураторки ми часто потрапляємо у ситуацію, коли замість оплати праці нам пропонують «розширення соціального капіталу» або «можливість показати свій доробок». Тож, в певний момент проблематизація економічного і соціального статусу мит_чинь в Україні стала постійною темою для обговорень, і ми хочемо розширити коло їх учасни_ць.

До зіну «(не)справжня робота» увійшли професійні досвіди, а також особисті історії та аналітичні матеріали щодо прекарної праці українських працівників/иць культури у форматах на перетині документальної літератури та візуального мистецтва.

Для участі у другому випуску видання надсилайте тексти та візуальні роботи на адресу кураторок [email protected] до 20 червня 2022 року.

Електронна версія видання доступна за посиланням.

А тут ви зможете скористатись текстовою версією з описами зображень для прослуховування за допомогою скрін-рідерів для людей з порушеннями зору та тих, что надає перевагу аудіо-контенту.

Команда проекту:

Валерія Карпань, Марина Хрипун

Проект реалізовано колективом Назва змінна/Variable name, ГО «Культурні географії» і бібліотекою 665Library за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

#ЗаПідтримкиУКФ

Направлення

Культурні Географії

Дата публікації

24.10.2021